ASTM International, KKD (Kişisel Koruyucu Donanım) Üretimi ve Testine İlişkin Standartlara Ücretsiz Erişim Sağlıyor

Haziran 24, 2020 0 Yazar: odakblog

Yüz maskeleri, tıbbi önlükler ve eldivenler küresel COVID-19 salgınının önüne geçmekte büyük rol oynuyor, bu süreçte üreticileri, test laboratuvarlarını, sağlık uzmanlarını ve genel halkı desteklemek amacıyla SDL Atlas, yeni başlayan KKD üreticilerini ASTM International’ın kişisel koruyucu ekipmanların üretiminde ve testinde kullanılan önemli ASTM standartlarına ücretsiz kamu erişimi sağladığını bildirmek istiyor.


Standartlara buradan ulaşabilirsiniz: https://lnkd.in/dif2Kdn. Yeni bir kullanıcıysanız ücretsiz olarak kayıt olup, daha sonra küresel sağlık salgınıyla ilgili standartların PDF formatlarına erişebilir ve indirebilirsiniz.

Buna ek olarak, SDL Atlas, söz konusu yöntemleri karşılamak için gerekli olan Hidrostatik Test, Kan Penetrasyon Direnci, Yanmazlık Testi, Kumaş Verimi, Çekme / Dikiş / Yırtılma Testi, Isı ve Su Buharı Geçirgenliği gibi bir dizi cihazı üretmektedir.

Standart tabanlı testlerde müşterilere güven sağlamaya kendini adamış olan SDL Atlas çözüm ortağı ODAK KİMYA müşterilerini Türkiye’nin herhangi bir yerinde cihazlar, test sarf malzemeleri ve servisle ilgili desteklemeye hazırdır.

Daha fazla bilgi için www.odakkimya.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.